'گزارش شماره 64 (1394/09/25) مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

برنامه ریزی و کنترل پروژه

براساس تکلیف مجمع عمومی عادی سالیانه تعاونی مبنی بر بررسی مجدد و تعیین دقیق میزان پیشرفت فیزیکی در دو بلوک F11  و E10، با بررسی مجدد ساختار برنامه ریزی و کنترل پروژه به همراه بررسی دقیق تر مقدار عملیات انجام شده در هر دو بلوک میزان پیشرفت فیزیکی تا این تاریخ به شرح زیر است. قابل ذکر است مجموعه اقدامات انجام شده در چند ماه اخیر بیشتر مربوط به تکمیل عملیات گذشته بوده که به عنوان زیر ساختی برای اجرای عملیات آتی تلقی می شود. بدیهی است ریز اقدامات انجام شده در گزارش 5 ماهه هیات مدیره به زودی به اطلاع اعضای محترم تعاونی خواهد رسید.

  • میزان پیشرفت فیزیکی در بلوکF11  معادل 28% از اجرای کل پروژه
  • میزان پیشرفت فیزیکی در بلوک E10 معادل 18% از اجرای کل پروژه

قابل ذکر است با توجه به برنامه ریزی هیات مدیره جدید در خصوص ادامه عملیات ساخت در دو بلوک مذکور، پیش بینی می شود پس از اجرای مرحله اول همسان سازی و همکاری اعضای محترم مبنی بر پرداخت میزان بدهی خود، درصد پیشرفت فیزیکی در دو بلوک تا پایان دوره زمانی مشخص شده به شرح زیر باشد. قابل ذکر است میزان همراهی اعضای تعاونی و شرایط جوی در فصل زمستان از عوامل تاثیر گذار بر روی میزان درصد پیشرفت فیزیکی در موعد مقرر خواهد بود.

  • بلوک F11 :

پس از پایان مرحله اول همسان سازی در بلوک F11 با توجه به شرایط فوق، تا پایان فروردین ماه سال 1395 میزان پیشرفت فیزیکی به حداقل 40% از کل اجرای این بلوک (پروژه) افزایش پیدا خواهد کرد. این پیشرفت فیزیکی شامل اجرای کامل اسکلت، دیوارها، بتن ریزی سقف و تیغه بندی طبقات تا طبقه 18 ام (شامل 13 طبقه مسکونی، 1 طبقه لابی، 4 طبقه پارکینگ) می باشد.

  • بلوک E10  :

پس از پایان مرحله اول همسان سازی در بلوک E10 با توجه به شرایط فوق، تا اواسط مرداد ماه سال 1395 میزان پیشرفت فیزیکی به حداقل 35% از کل اجرای این بلوک (پروژه) افزایش پیدا خواهد کرد. این پیشرفت فیزیکی شامل اجرای کامل اسکلت، دیوارها، بتن ریزی سقف و تیغه بندی طبقات تا طبقه 10 ام (شامل 5 طبقه مسکونی، 1 طبقه لابی، 4 طبقه پارکینگ) می باشد.

بدیهی است هیات مدیره به منظور حفظ حقوق اعضای خوش حساب، اقدامات قانونی مربوطه را جهت تعیین وضعیت سایر اعضایی که در هر بلوک به تعهدات خود اقدام نکرده اند، انجام خواهد داد. سپس مرحله دوم همسان سازی با اعلام دقیق برنامه اجرایی ساخت به همراه میزان افزایش درصد پیشرفت فیزیکی و زمانبندی اجرای عملیات به تفکیک هر بلوک، شروع خواهد شد.

 «روابط عمومی خادمین شهرداری تهران»

 

 
گزارش شماره 63 (1394/09/24) مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

نقل مکان دفتر مرکزی به محل پروژه


 به گزارش روابط عمومی : براساس درخواست اعضای محترم مبنی بر تغییر محل استقرار دفتر تعاونی از محل فعلی به محل اجرای پروژه (منطقه 22)، هیات مدیره با این درخواست موافقت کرده و به زودی دفتر تعاونی به طبقه همکف بلوک F11 منتقل خواهد شد. لذا از کلیه اعضایی که تا کنون جهت انجام امور مالی و اداری خود مراجعه نکرده اند دعوت می شود تا با توجه به سهولت دسترسی به محل فعلی تعاونی اقدامات لازم را انجام داده و از ماه آینده جهت انجام امور مالی و اداری خود به محل پروژه مراجعه فرمایند.

«روابط عمومی خادمین شهرداری تهران»

 
گزارش شماره 62 (1394/09/24) مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

پاسخ استعلام اتاق تعاون در خصوص دریافت پاداش و حق الزحمه  اعضای هیات مدیره

براساس تکلیف مجمع عمومی عادی سالیانه تعاونی در سال جاری، درخصوص بررسی پرداخت پاداش به اعضای هیات مدیره سابق، استعلام مربوطه از اتاق تعاون استان تهران طی نامه ذیل صورت گرفت و پاسخ آن اداره محترم به شرح تصاویر زیر است.

مراتب جهت اطلاع اعضای محترم تعاونی ارایه می گردد.

لینک دانلود نامه استعلام اتاق تعاون

لینک دانلود مصوبه مجمع عمومی

«روابط عمومی خادمین شهرداری تهران»

 
گزارش شماره 61 (1394/09/21) مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

آخرین وضعیت لیست اعضای بلوک F11 و بلوک E10 طبق جدول همسان سازی مرحله اول

آخرین وضعیت لیست اعضای دو بلوک و سایر گزارش های مربوطه به شرح ذیل قابل مشاهده اعضاء می باشد:

لینک دانلود آخرین وضعیت لیست اعضای بلوکE10(ویرایش 94/09/25)

لینک دانلود آخرین وضعیت لیست اعضای بلوکF11

با توجه به اطلاعیه های قبلی (گزارش شماره 52)و ارسال چندین پیامک و همینطور تماس تلفنی با اعضای بدهکاری که چک از سنوات گذشته نزد تعاونی داشته اند. ضمن عرض تشکر از آقایان : علی یوسفی ، حسین یوسفی،حمیدرضا خشنودی،فرشید حاجی فرج و امیر کوشاری از اعضای بلوک F11 و خانم ها: فروغ السادات مصطفوی و مولود ریسمانچی و آقایان : نجات فجر ، محمد نریمان ،محمد غیب الله زاده ، منوچهر رستمی،ابراهیمی دستگردی و محمد رضا ارشدی از اعضای بلوک E10 که نسبت به تعیین تکلیف چک های خود اقدام نمودند.

متاسفانه برخی از اعضاء تا کنون هیچگونه اقدامی نکرده و علی رغم کلر کردن چک های اقساط معوقه آنان ، چک های مذکور برگشت خورده است، جزئیات کامل در گزارش ذیل قابل مشاهده می باشد:

لینک دانلود لیست چک های وصول نشده نزد تعاونی و چک های برگشتی اعضاء

سایر گزارش های تکمیلی:

لینک دانلود لیست سایر اعضای تعاونی(ویرایش 94/09/24)

لینک دانلود گزارش تجمیعی (ویرایش 94/09/25)

«روابط عمومی خادمین شهرداری تهران»


 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 10 از 26